کانال گردایه

در رسانه ی ویدیویی گردایه، ما می کوشیم تا با تولید محتوای با کیفیت، دانسته هایمان را، در مورد جهان دیجیتال با شما به اشتراک بگذاریم. هدف از ایجاد این کانال یوتیوب، کمک به همه ی ایرانیان، فارسی زبانان ایرانی، افغان و تاجیک است که می خواهند پاسخ پرسش ها و راه حل مشکلات خود را در مورد تکنولوژی به آسانی به دست بیاورند. زبان ویدیو های گردایه ساده است وبا تماشای ویدیوهای ما، بی گمان از تکنولوژی و کار با آن لذت خواهید برد.

ویدیوهای مرتبط با سرویس های ارائه شده توسط گردایه هم در این کانال یوتیوب گردایه قرار دارند.برای تماشای آخرين ویدیوهای کانال گردایه به یوتیوب مراجعه کرده و کانال یوتیوب گردایه را سابسکرایب کنید. با کلیک کردن روی آیکون «زنگ» و انتخاب گزینه ی «All»، به هنگام انتشار یک ویدیوی تازه، شما یک نوتیفیکیشن دریافت می کنید و با این کار مطمئن می شوید که هیچگاه ویدیوهای ما را از دست نخواهید داد.

برای مشاهده ی کانال گردایه در یوتیوب، روی دکمه ی زیر کلیک کنید. در آنجا می توانید کانال گردایه را سابسکرایب کنید و اگر نظر و یا پرسشی در مورد هر یک از ویدیوها دارید، می توانید به راحتی در آنجا پرسش خود را بپرسید و یا نظر خود را بیان فرمایید.