کلوپ

کلوپ گردایه در شبکه ی اجتماعی کلاب هاوس با روم های منظم و روزانه به شما این امکان را می دهد که با ما و متخصصان ما به صورت مستقیم در ارتباط باشید و پرسش های مرتبط با تکنولوژی و جهان دیجیتال را از آن ها بپرسید. برتری بستری مانند کلاب هاوس نسبت به شبکه های اجتماعی مشابه تعامل چند جانبه است. بر خلاف یوتیوب و یا پادکست گردایه که فقط ما امکان صحبت داریم، در کلاب هاوس همه این امکان را دارند که شنیده شوند و با کمک کردن به یکدیگر، همه با هم از تکنولوژی لذت ببریم.

کلاب هاوس کلاب‌هاوس دعوت نامه آیکون لوگو گردایه تکنولوژی دیجیتال دنیا

پیوستن به کلوپ گردایه در کلاب هاوس

برای پیوستن به کلوپ گردایه کافی است دکمه ی زیر را فشار دهید و یا نام گردایه را به فارسی یا انگلیسی در قسمت جستجوی کلاب ها در کلاب هاوس جستجو کرده و پس از یافتن آن، آن را فالو نمایید! با این کار مطمئن خواهید شد که هیچ کدام از رویدادهای گردایه را در کلاب هاوس از دست نخواهید داد.

کلوپ گردایه در کلاب هاوس

برای اطلاع از روم ها و برنامه ی روم هایی که توسط پرهام پژوهی، بنیانگذار گردایه برگزار می شوند، می توانید او را در کلاب هاوس دنبال کنید. برای این کار کافی است دکمه ی زیر را فشار دهید و یا پرهام پژوهی را در کلاب هاوس جستجو کنید.

پرهام پژوهی در کلاب هاوس

برای پیوستن به رویداد ما در کلاب هاوس، روی لینک زیر کلیک کنید:

رویداد گردایه در کلاب هاوس

ثبت نام برای دریافت دعوت نامه

به خاطر اینکه کلاب هاوس هنوز در مرحله ی آزمایشی (بتا) است، تنها از طریق دریافت دعوت نامه از کاربران شما می توانید به این شبکه ی اجتماعی نو پا و جذاب وارد شوید. گردایه با داشتن شبکه ای از دوستان مهربان، می کوشد تا به هم میهنان گرامی کمک کند که هرچه سریع تر دعوت نامه ی کلاب هاوس را دریافت کرده و وارد این شبکه ی اجتماعی شوند. برای این کار کافی است که دکمه ی زیر را بفشارید و فرم تقاضای دعوت نامه را پر کنید.  


به علت زیاد شدن درخواست ها، فرم تا اطلاع بعدی بسته می باشد. برای اطلاع از زمان دوباره ی باز شدن فرم، به اینستاگرام یا توییتر گردایه مراجعه کنید.